info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Наши проекты

Все проекты

FFF -2018 ІV МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
До уваги учасників "Fashion Film Festival-2018"
Запит на заявку надсилайте на адресу es.i@i.ua
Заявку на участь бажано заповнити у надісланій PDF-формі та зафіксувати підпис подавача. В заявці (PDF) праворуч вгорі є функція підпису. Просто активуйте її і підпишіть. Якщо немає відповідної програми, або ваш гаджет не дозволяє надсилайте у word. Заповнити потрібно всі рядки, навіть, якщо відповідь повторюється.
Вся інформація надана в вашій заявці до фільму дуже ВАЖЛИВА:
1. Вона буде використана для заповнення анотацій, промо матеріалів фестивалю, протоколів журі.
2. Заявка – основний супроводжувальний документ до фільму
3. Форма заявки має бути подана в такому вигляді, щоби текст кожного рядка можна було скопіювати для роботи. (формат Jpg. , JPEG, або будь які картинки і фото заповненої заявки не підходять)
4. Надсилайте Ваші нові творчі відео роботи до 1 вересня (включно) 2018 року.
До участі у Фестивалі приймаються короткометражні стрічки у чотирьох номінаціях:
Ігрове кіно (тривалість 3-15 хв)Документальна стрічка (тривалість 3-10 хв)Анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв)Рекламний ролик (тривалість 30 сек – 2 хв)

Фільми завантажуйте на зручний для вас файлообмінник у повному форматі (в умовах участі прописано) для широкого екрану і посилання надішліть на адресу es.i@i.ua
Також, додайте до фільму декілька фото (JPEG) для промо кампанії у повному форматі, вагою не менше 1 мб
В темі листа завжди вказуйте, будь ласка, Fashion Film Festival-2018.
Чекаємо на ваше кіно.

Умови:
•До участі у Фестивалі приймаються стрічки формату MPG 4 Код H264. Такі, що ніде раніше не демонструвалися на великому екрані та не розміщувалися в мережі інтернет.
•Для участі у Фестивалі потрібно зняти короткометражну кінострічку, накласти титри, завантажити на зручний сервер та надіслати посилання разом з заповненою заявкою згідно наданої форми на адресу редакції: es.i@i.ua. Форма заявки надсилається кожному за запитом.
* Фільми, створені українською або російською мовою, мають бути титровані англійською мовою.
* Фільми, створені англійською мовою, мають бути титровані українською або російською мовою.
* Фільми, створені будь-якою іншою мовою, повинні мати подвійне титрування українською або російською мовою, на вибір автора, та англійською.

 

For English version click here

ПРИЙОМ КІНО-РОБІТ

«FFF-2018»

Fashion Film Festival

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ

Запрошуємо всіх бажаючих, хто може і хоче зняти
короткометражний фільм про моду, втілити свої креативні ідеї, а ми їх покажемо світу на великому екрані.

VIDEO FFF-2015,-18

В термін до 1 вересня 2018 року можна створити

та надати короткометражну кіно стрічку для участі у фестивалі

      Тематика фестивалю: Зніміть кіно про улюбленого дизайнера одягу, взуття, інтер’єру, меблів, архітектури, про модну професію, про модний гаджет чи автомобіль. Розкажіть про нелегку долю модного черевичка або столітню історію життя бабусиного ґудзика. Створіть історію про модний літературний напрямок, модну професію чи персонаж з нестандартними переконаннями, романтичний сюжет про улюблену краватку чи весільну сукню з прокату або джинси, що побачили чимало за свій «гарантійний термін»  від фірми виробника. Розкажіть про подорож, яка має модний туристичний маршрут формат чи напрямок, про незабутній запах парфумів, що вмить перевернув життя, про гарну зачіску або таку, що зовсім без смаку, та пригоди в салоні краси або спортивному залі. Розкажіть про «модних» лікарів, дивовижну косметику, модні сімейні цінності або романтичні перевтілення. Зафільмуйте акторів, музикантів, співаків, спортсменів, що є або мають стати модними, на Вашу думку. Зверніть увагу широкого загалу на те модне і прекрасне, що хвилює Вас, і дізнайтеся, можливо цим переймаються мільйони людей? Створіть моду на великому екрані так, щоби Вам повірили…

        Девіз фестивалю:  «Шляхетна місія модного кіно — змінювати світ на краще …»

      Мета фестивалю: Висвітлення актуальних питань  в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, самоформування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів.

      Учасники фестивалю: До участі у Фестивалі запрошуються професіонали та аматори (як зовсім початківці, так і «просунуті») з усіх країн світу. Відкрити та реалізувати творчий потенціал може кожен охочий, що є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації. В якості автора може брати участь як повнолітня фізична особа, так і творчі колективи або об’єднання чи громадські організації.

      Журі фестивалю:  Голова журі «Fashion Film Festival» Сергій Рахлін - Голова Комітету з іноземного кіно Асоціації зарубіжної преси Голлівуду, що присуджує «Золотий Глобус» (Serge Rakhlin Chairman Foreign Film Committee Hollywood Foreign Press Association «Golden Globes Award»).

      Організатори залишають за собою право не оголошувати повний склад журі до моменту отримання протоколів та визначення переможців. Всі члени журі FFF-2018, окрім Голови, зобов’язуються не розголошувати своєї участі в проекті до моменту оприлюднення результатів конкурсного туру Фестивалю.  Повний склад журі буде оголошено по закінченні конкурсного туру Фестивалю на прес-конференції. Протоколи кожного з членів журі будуть опубліковані.

       Умови:

•До участі у Фестивалі приймаються стрічки формату MPG 4 Код H264. Такі, що ніде раніше не демонструвалися на великому екрані та не розміщувалися в мережі інтернет.

•Для участі у Фестивалі потрібно зняти короткометражну кінострічку, накласти титри, завантажити на зручний сервер та надіслати посилання разом з заповненою заявкою згідно наданої  форми  на адресу редакції: es.i@i.ua. Форма заявки надсилається кожному за запитом.

*  Фільми, створені українською або російською мовою, мають бути титровані англійською мовою.

* Фільми, створені англійською мовою, мають бути титровані українською або російською мовою.

* Фільми, створені будь-якою іншою мовою, повинні мати подвійне титрування українською або російською мовою, на вибір автора, та англійською.

•До участі у Фестивалі не приймаються стрічки політично-пропагандистського, порнографічного характеру або такого, що за змістом мають натяки на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, приниження людської гідності,  антикультурної та антисоціальної пропаганди.

       Автором або власником авторського  права на стрічку вважається особа, яка надіслала заявку на участь у фестивалі, заповнену згідно форми й надала оригінал стрічки у повному обсязі, згідно з параметрами, вказаними у заявці. У разі пред’явлення претензій на авторство стрічки з боку сторонніх осіб, згідно чинного законодавства України, засновники Фестивалю залишають за собою право позбавити стрічку участі у Фестивалі, анулювати призове місце та позбавити права отримання призів.

      Номінації:

До участі у Фестивалі приймаються короткометражні стрічки у чотирьох номінаціях:

  1. Ігрове кіно  (тривалість 3-15 хв)
  2. Документальна стрічка (тривалість 3-10 хв)
  3. Анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв)
  4. Рекламний ролик (тривалість 30 сек – 2 хв)
  5. 5 СЕКУНД  (комерційний рекламний ролик тривалістю 5 секунд)

     Нова конкурсна номінація фестивалю на комерційній основі і з призовим фондом.  

ДЕТАЛЬНО:     5 СЕКУНД

      Формат: Проведення фестивалю відбувається у два тури:

1 відбірковий тур  з 1 лютого по 1 вересня 2018 року

2 конкурсний тур  з 10 вересня по 20 вересня 2018 року

       Дата проведення: Підведення підсумків та нагородження переможців Fashion Film Festival - 2018 відбудеться 18 жовтня 2018 року у м. Києві, Україна. 

      ІV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду (FFF-2018) відбувається за сприяння Міністерства закордонних справ України

     Прохання до учасників, що мають вже готові кіно роботи для участі у фестивалі надсилати їх вже зараз.  Завчасне отримання стрічок організаторами значно полегшує і оптимізує роботу оргкомітету при підготовці стрічок до показу та вносить технічні і організаційні корективи для проведення фестивалю, визначення переможців та проведення церемонії нагородження переможців «FFF-2018».

     Просимо писати в темі листа "Fashion Film Festival", щоб заявка не загубилася з-поміж вхідних повідомлень.

Міжнародний кіноконкурс «FFF» заснований редакцією видання «EXCLUSIVE style»
в Україні навесні 2015 року.
У 2015 році на перший фестивальний конкурс автори представили 11 короткометражок з України, Франції та США
в тому числі 4 рекламних ролики.

 

"FFF - 2017"Нагородження переможців «Fashion Film Festival» - ТРЕТЬОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ

Все проектыEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua