найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

До уваги ЗМІ !

Назад

Шановні журналісти

Запрошуємо на прес конференцію та нагородження переможців

 «Fashion Film Festival-2016»,

що відбудеться в Концертному залі Київського національного університету технологій та дизайну на Печерську (м.Київ, вул..Немировича Данченка, 2. Головний корпус(Червоний) Центральний вхід, 4 поверх ).

26 листопада 2016 року

 

Прес конференція відбудеться перед презентацією фільмів о 15.00

Акредитація 

     Саме на прес конференції журналісти та навіть самі організатори вперше побачать ексклюзивні призи-нагороди фестивалю FFF-2016. Їх презентує автор - відомий скульптор Стас Кадочніков.

     Нагороди виготовлені з діамантового та кольорового кришталю ручної роботи під назвою «Кришталевий кадр». Всього протягом години вони будуть представлені для огляду журналістам та гостям заходу, та після демонстрації кінострічок будуть вручені переможцям та помандрують в різні куточки України до осель своїх власників.

 

      Вашій увазі будуть представлені  11 прем’єрних короткометражних стрічок  про моду, які раніше ніде не демонструвалися і створені для участі у фестивалі.

      Цього року стрічки будуть представлені у трьох номінаціях: Ігрове кіно Документальна стрічка, Рекламний ролик. В тому числі 2 позаконкурсні прем’єри.

     Першу з поза конкурсних стрічок представляє дизайнер Серж Смолін, власник бренду «IDOL».

     Другою темною поза конкурсною прем’єрною конячкою є кінострічка «TOPcreative»

     Про всі колізії номінацій, та контентне наповнення  кіноробіт та чому відомий дизайнер Серж Смолін залишився поза конкурсом ви зможете дізнатися на прес конференції.

     На прес конференцію і церемонію нагородження запрошені всі автори конкурсних та поза конкурсних стрічок, члени журі, представники партнерів фестивалю.

 

     Станом на 22 листопада 2016 свою участь у прес-конференції підтвердили:

Член журі   Римма Зюбіна

Дизайнер    Серж Смолін

Скульптор  Стас Кадочніков

Засновник компанії   «B&HFilmDistribution»  Бо́гдан Батру́х

     Про зміни та додаткову інформацію щодо учасників прес-конференції можна дізнаватися за посиланням:

 

Початок презентації фільмів та нагородження переможців FFF-2016

ДЛЯ ГОСТЕЙ О 16.00

Ведучий Сергій Комаровський

Розклад:

15.00 Прес-конференція

16.00 Прибуття гостей

16.30 перегляд кінострічок 1 год. 45 хв.

18.30 Нагородження переможців

19.00 – 30.00 чай-брейк, Індивідуальні інтерв’ю з переможцями та учасниками

 

 

Fashion Film Festival

 

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ

Тематика фестивалю: Зніміть кіно про улюбленого дизайнера одягу, взуття, інтер’єру, меблів, архітектури, про модну професію, про модний гаджет чи автомобіль. Розкажіть про нелегку долю модного черевичка або столітню історію життя бабусиного ґудзика. Створіть історію про модний літературний напрямок, модну професію чи персонаж з нестандартними переконаннями, романтичний сюжет про улюблену краватку чи весільну сукню з прокату або джинси, що побачили чимало за свій «гарантійний термін»  від фірми виробника. Розкажіть про подорож, яка має модний туристичний маршрут формат чи напрямок, про незабутній запах парфумів, що вмить перевернув життя, про гарну зачіску або таку, що зовсім без смаку, та пригоди в салоні краси або спортивному залі. Розкажіть про «модних» лікарів, дивовижну косметику, модні сімейні цінності або романтичні перевтілення. Зафільмуйте акторів, музикантів, співаків, спортсменів, що є або мають стати модними, на Вашу думку. Зверніть увагу широкого загалу на те модне і прекрасне, що хвилює Вас, і дізнайтеся, можливо цим переймаються мільйони людей? Створіть моду на великому екрані так, щоби Вам повірили…

 

Девіз фестивалю:  «Шляхетна місія модного кіно — змінювати світ на краще …»

 

Мета фестивалю: Висвітлення актуальних питань  в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, самоформування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів.

 

Учасники фестивалю: До участі у Фестивалі запрошуються професіонали та аматори (як зовсім початківці, так і «просунуті») з усіх країн світу. Відкрити та реалізувати творчий потенціал може кожен охочий, що є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації. В якості автора може брати участь як повнолітня фізична особа, так і творчі колективи або об’єднання чи громадські організації.

 

Журі фестивалю:  Голова журі «Fashion Film Festival» Сергій Рахлін - Голова Комітету з іноземного кіно Асоціації зарубіжної преси Голлівуду, що присуджує «Золотий Глобус» (Serge Rakhlin Chairman Foreign Film Committee Hollywood Foreign Press Association «Golden Globes Award»).

Організатори залишають за собою право не оголошувати повний склад журі до моменту отримання протоколів та визначення переможців. Всі члени журі FFF-2016, окрім Голови, зобов’язуються не розголошувати своєї участі в проекті до моменту оприлюднення результатів конкурсного туру Фестивалю.  Повний склад журі буде оголошено по закінченні конкурсного туру Фестивалю на прес-конференції. Протоколи кожного з членів журі будуть опубліковані.

 

Умови:

•До участі у Фестивалі приймаються стрічки формату MPG 4 Код H264. Такі, що ніде раніше не демонструвалися на великому екрані та не розміщувалися в мережі інтернет.

•Для участі у Фестивалі потрібно зняти короткометражну кінострічку, накласти титри, завантажити на зручний сервер та надіслати посилання разом з заповненою заявкою згідно наданої  форми  на адресу редакції: es.i@i.ua. Форма заявки надсилається кожному за запитом.

*  Фільми, створені українською або російською мовою, мають бути титровані англійською мовою.

* Фільми, створені англійською мовою, мають бути титровані українською або російською мовою.

* Фільми, створені будь-якою іншою мовою, повинні мати подвійне титрування українською або російською мовою, на вибір автора, та англійською.

 

•До участі у Фестивалі не приймаються стрічки політично-пропагандистського, порнографічного характеру або такого, що за змістом мають натяки на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, приниження людської гідності,  антикультурної та антисоціальної пропаганди.

 

Автором або власником авторського  права на стрічку вважається особа, яка надіслала заявку на участь у фестивалі, заповнену згідно форми й надала оригінал стрічки у повному обсязі, згідно з параметрами, вказаними у заявці. У разі пред’явлення претензій на авторство стрічки з боку сторонніх осіб, згідно чинного законодавства України, засновники Фестивалю залишають за собою право позбавити стрічку участі у Фестивалі, анулювати призове місце та позбавити права отримання призів.

 

Номінації:

До участі у Фестивалі приймаються короткометражні стрічки у чотирьох номінаціях:

  1. Ігрове кіно  (тривалість 3-15 хв)
  2. Документальна стрічка (тривалість 3-10 хв)
  3. Анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв)
  4. Рекламний ролик (тривалість 30 сек – 2 хв)
  5. 5 СЕКУНД  (комерційний рекламний ролик тривалістю 5 секунд)

Нова конкурсна номінація фестивалю на комерційній основі і з призовим фондом. ДЕТАЛЬНО:     5 СЕКУНД 

 

Формат: Проведення фестивалю відбудеться у два тури:

1 відбірковий тур  з 5 лютого по 1 вересня 2016 року

2 конкурсний тур  з 15 вересня по 15 жовтня 2016 року

 

Дата проведення: Підведення підсумків та нагородження переможців Fashion Film Festival - 2016 відбудеться 26 листопада 2016 року у м. Києві, Україна.

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду Fashion Film Festival  заснований в Україні в лютому 2015 року. Автор ідеї та засновник  редакція українського журналу «EXCLUSIVEstyle».  

 


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов