найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
KLEO

Новости

Все новости

13.12.2018

"ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС" КУЛЬТИВУЄ КАСОВІ ЗБОРИ

«Aквамен» з «підмоченою» китайською репутацією
та Сталлоне з одеською душею)


Сергій Рахлін                                                                                                 Лос Анджелес   

                                                                                                                       13 грудня 2018 року

 

     Почнемо, як то кажуть, з кінця. Точне не зовсім з кінця - першу десятку за результатами прокату цього вікенду - замикає феміністський екшен-трилер «Вдови» (Widows) з 3,1 мільйонами доларів зборів в США і Канаді спільно (будемо називати ці збори «домашніми»).

 

      А ось на сьомому місці опинилася комедійна драма або драматична комедія «Зелена книга» (Green Book) з 3,9 мільйонами доларів домашніх зборів.

      Ця сума, скромна на перший погляд, більше вражає, якщо зважати на кількість залів, в яких вона демонструвалася. Їх було всього 1181. А збори в свій другий вихід фільму в світ залишилися майже такими ж, як і в перший вікенд переглядів, що трапляється дуже рідко в практиці з прокату фільмів. У чому ж секрет такого успіху зважаючи на скромний бюджет і сюжет фільму?

     Відповідь проста - стрічка, що оповідає як водій-охоронець, повний расових забобонів (Вігго Мортенсен), найнятий везти по расистському Півдню США почаку 60-х концертуючого там видатного темношкірого музиканта (Махершала Алі), була 6 грудня номінована на престижний приз «Золотий Глобус» в низці найважливіших категорій.

      Стрічка номінована як кращий фільм в категорії «комедія або мюзикл», Мортенсен як кращий актор в тій же категорії, а Алі як кращий актор другого плану ( «Золотий Глобус» не зазначає окремо ролі другого плану в жанрах драми або комедії / мюзиклу).

      Цей касовий успіх, що є вельми заслуженим стрічкою вчергове доводить, що при всій приємності отримання призів для творців кінофільмів, навіть номінації можуть зіграти (як правило, але не завжди) важливу, а то й вирішальну роль в касових результатах фільму. Премьера в Україні відбудеться 24 січня 2019 року

     Але повернемося до початку умовної таблиці. Цей період між осінніми та зимовими святами вважається млявим. І тому студії і продюсерські компанії зазвичай не випускають ні потенційні блокбастери-комікси та подібні масові розваги, так само як і фільми, що можуть претендувати на нагороди, маючи фестивальну або іншу привабливу передісторію.
     Але це не розповсюджується на деякі зарубіжні ринки. З рекордним для студії «Warner Brothers» результатом в Китаї завершився випуск надводно-підводного кіно-коміксу «Aквамен» (Aquaman). Цілих 94 мільйони доларів зборів за перший же вікенд! Студія випускає стрічку на домашні екрани тільки 21 грудня, куди він прийде вже з (позитивно) «підмоченою» китайською репутацією.

      «Ральф проти інтернету» (Ralph Breaks the Internet) з 16,1 мільйона доларів зборів лише злегка обігнав інший мультик «Грінч» з його 15,2 мільйонами і посів перше місце за результатами минулого вікенду. Глобальні збори «Ральфа 2» тепер складають 258,1 мільйона доларів у порівнянні з 322,4 мільйонами світових зборів «Гринча» (при бюджеті останнього в 50 мільйонів).

     На третє місце вийшла боксерська драма «Крід II» (Creed II) зі старіючим (по паспорту) і не старіючим (тілом і, частково, - по мамі - одеською душею) Сильвестром Сталлоне. Не в останню чергу завдяки йому, скромна за задумом та виконанням картина зібрала минулого вікенду 10,3 мільйона доларів і довела свої світові збори до 96,5 мільйонів. Якщо не нокаут, то типовий «касовий нокдаун».

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки ДолженкоВсе новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов