найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

07.02.2019

ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ

TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років

Сергій Рахлін                                                                   Лос-Анджелес 7 лютого 2019 року

 

      Шалені зливи в Калифорнії та аномальні морози на Средньому заході США вочевидь посприяли тому, що минулий уїкенд, котрий у кіноколах традиційно називають уікендом  Суперболу (The Super Bowl weekend), виявився самим провальним за останні 19 років. Загальні збори в Північній Америці (спільний ринок США та Канади) не перевищили 70ти мільйонів доларів.

       Більш того, жоден з фільмів першої п'ятірки, не кажучи про решту, не досягнули, навіть 10 мільйонів зборів, включаючи стрічку-дебютантку «Місс Пуля» (Міс Бала), де головну роль зіграла популярна зірка телесеріалу «Незаймана» Джина Родригес, отримавши за головну роль в цьому серіалі «Золотой Глобус». Фільм замість передбачуваних 10-12 мільйонів доларів зібрав тільки 6,7 мільйона і має третє місце за результатами вікенду. Тепер фахівці передбачають стрічці приблизно 15 мільйонів доларів загального збору при постановчому бюджеті тих же самих 15 мільйонів, що може зробити її збитковою  враховуючи витрати на рекламу та відсотки кінотеатрів.  І шкода, бо ця стрічка - римейк популярного і визнанного критиками одноіменного мексиканского фільму 2011 року. Як завжди, я не можу не зауважити творцям російського прокату: Міс Бала - це королева краси мексиканського штату Бала. А «Мисс Пуля»? .., Це як?  Вибачайте …

      Справедливість вимагає назвати і володарів перших двох місць в трійці за результатами минулого вікенду.
      Перше місце з 9,5 мільйонами доларів та 3665 екранами знову отрималоло незламне «Скло». Після трьох тижнів північно-американського прокату триллер майстра цього жанру, режисера і сценариста М.Найта Шьямалана, зібрав 88,7 мільйонів доларів.

     Якщо до цього додати 12,2 мільйони, зібрані за океаном, то загальні збори вже сягнули, понад 199 мільйонів доларів, і не пустять по світу авторів стрічки, що, створиили її за свої власні 25 мільйонів доларів.

      На другому місці з 8 мільйонами доларів утримується комедія «1 + 1: Голливудська історія» (The Upside). В ній відомий своєю головною роллю в телесеріалі «У всі тяжкі» актор Брайан Кренстон грає паралізованного міліардера, до котрого приставили безалаберного чорношкірого помічника (Кевін Харт). Як і у французькому оригіналі «1 + 1» між етичними полярно протилежними персонажами відбувається реальна дружба, як того і вимагають закони жанру.
      На цей час збори цієї комедії в Північній Америці, після чотирьох тижнів прокату сягнули 75,6 мільйонів доларів, а всього у світі 83,2 мільйони, що перевищує всі очікування від цього скромного по голлівудським міркам проекту.
      Якщо вийти поза межі першої трійки і, навіть, першої п'ятірки варто нагадати, що у  минулому кінозвіті я зауважив як номінації на престижні кінонагороди впливають на касові збри картин.  Інтерес до стрічки  «Зелена книга», що отримала «Золотий глобус» в комедійному жанрі після номінації на «Оскар» розширила свою присутність у прокаті до 2648 кінозалів та заробила 4,3 мільйони доларів. Загальний збір в Північній Америці сягнув 55,8 мільйони, а попереду ще світовий прокат.
     Нікак не відпливе з лідерів «Аквамен», що зібрав у світовому прокаті вже понад 1,09 мільярдів доларів.
     І на останок приємне особисто і для мене також:  минулого пост-оскарівського номинаційного вікенду, в одному лише кинозалі Нью-Йорка, номінована як найкращий фільм іноземною мовою німецька стрічка режисера Флоріана Хенкеля фон Доннерсмарка «Робота без авторства», показала кращий збір на екран - 26270 доларів.


      Якщо ви запитаєте мене, то це найкращий фільм з усіх, що я бачив у 2018 році. А бачив я сотні, в тому числі і всі номіновані стрічки.

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

Все новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов