найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

28.11.2018

Ральф Розбиває Інтернет, а Netflix приховує таємниці прокату

Про НЕ«Рим» як у Фелліні. Королева Англії - «Фаворитка» перегонів та «Спадок Роккі Бальбоа» в «cinema-меню» на День подяки

           Сергій Рахлін                                                               28  листопада 2018   Лос Анджелес

 

      Багато хто в Америці продовжили святкування кіношним вікендом День подяки який цього року припав на четвер  минулого тижня і це показали  касові збори, а «Ральф» був рекомендований для сімейного перегляду.  Анімаційна стрічка «Ральф руйнівник 2: Інтернетрі» за п'ять днів святкових переглядів зібрав цілком шановані 84,5 млн. доларів. З них саме за вікенд 23-25 листопада - 55,7 млн.       Тож «Ральф проти Інтернету» «підриває», саме так це звучить мовою оригіналу, не тільки ІнтерНетрі, а й касу святкових Днів подяки.
        Друге місце п'ятиденного кіномарафону з результатом 55,8 мільйонів доларів обіймає «Крід 2» (Сreed II). Протягом 23-25 ​​листопада фільм зібрав 35,3 мільйони доларів, що робить честь не стільки популярному жанру боксерського кіно як нестаріючому Сільвесту Сталлоне, що вдруге зіграв роль тренера – такий собі, Роккі на пенсії.
       Як зазвичай, я не стримаюсь, щоби не вставити шпильку російським прокатчикам, що не зволіли хоч трохи поміркувати над російським перекладом назви картини: найпростіше її можна було б перекласти «Кредо 2», а якщо розумніше, то, скажімо, «Символ віри». І перше, й друге відповідає змісту стрічки.
      Глядачі в Україні зможуть дивитися Спадок Роккі Бальбоа з 24 січня 2019 року

      Третій за підсумками п'яти днів ще один секвел «Фантастичні тварини: Злочини Гріндельвальда» (FantasticBeasts: TheCrimesofGrindelwald)  з 43,5 мільйонами доларів.

         Однак ще більш позеленішавший від заздрощів мультик «Грінч» (Grinch) обійшов «Тварин» в офіційний триденний вихідний 23-25 ​​листопада з 30, 2 мільйонами проти 29,7 мільйонів доларів у «Тварин».

       Особливої уваги заслуговують не фаворити касових зборів, а дві стрічки, що вийшли в обмежений прокат до кінця поточного року, щоби бути кваліфікованими номінантами на престижні нагороди, зокрема і на "Золотий Глобус".
         Королевою, безумовно стала королева Англії Анна (Олівія Колман) з фільму «Фаворитка». Саме британську актрису Колман вважають однією з фавориток перегонів за кращу жіночу роль.
     Не в останню чергу, завдяки їй, картина, що демонструвалася всього на чотирьох екранах в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку, показала найкращий середній результат зборів за зал за останні два роки - 105,5 тисяч доларів. Попередніми кращими показниками в обмеженому прокаті були збори мюзиклу "La La Land" - 176,2 тисячі доларів на екран, що й став згодом оскарносним.
              В Україні стрічка стартуватиме в прокаті з 3 січня 2019 року.

         На жаль, я не можу надати вам жодних фінансових результатів з обмеженого прокату іспаномовного фільму «Рома» (Roma), оскільки випустила його в прокат у трьох кінотеатрах в Лос Анджелесі та Нью-Йорку, стрімінгова платформа Netflix яка ніколи не ділиться рейтингами та фінансовими результатами прокату фільмів. Кажуть, на всіх сеансах було повно людей, а на деякі сеанси всі квитки були продані. Картину вважати однією з кращих не тільки в категорії фільмів іноземною мовою, але і в багатьох інших наградних категоріях.

         В підсумку маю копліментарно зауважити в бік російських прокатників, що називають, принаймі до виходу її в прокат, саме «Рома», а не «Рим» (як у Фелліні). «Рома» в стрічці режисера Альфонсо Куарона це не «Рим» Фелліні, а район в столиці Мексики, де зростав Куарон.

(Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко)

Все новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов