найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

03.01.2019

Комікси та музика

Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями

Сергій Рахлін                                                                     Лос Анджелес 12.2018

 

Виявляється, щоби рік виявився рекордним для касових зборів,
зовсім не обов'язково, аби він закінчувався
випуском у грудні чергової,
багатьом набридлої серії «Зоряних війн»,
як це було у 2017-му,
і можна сміливо передбачити,
що загальний збір за 2018 сягне
12 мільярдів доларів.

 

      Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями. «Аквамен» (Aquaman) продовжив свій феноменальний заплив, розпочатий за морями з 410 мільйонами доларів (з них тільки в одному Китаї 214,3 мільйони) та 72 мільйонами доларів, виловленими в Північній Америці (об'єднаний ринок США і Канади). З цих 72 мільйонів 67 були зароблені за три дні передсвяткового, різдвяного вікенду в 4125 кінозалах.

     Тож, загалом на початок року 2019 го світові касові збори фільму досягли 482,8 мільйонів доларів. Оскільки виробничий бюджет стрічки становить 200 мільйонів доларів, то, з огляду на потенційно високі північноамериканські збори, картина виявиться досить прибутковою, навіть якщо до основного бюджету додати чималі витрати на рекламу та інші види промо через засоби масової інформації та інші джерела.

    Серед засилля анімаційних стрічок у грудні домінував мультик, мальований від руки (із застосуванням комп'ютерних спецефектів) «Людина-Павук: Через всесвіти» (Spider-Man: Into the Spider-Verse) з 35 мільйонами доларів зборів.

      Цього разу павутину плете не білий юнак, а, згідно з віяннями часу, хлопчина зі змішаної афро-американської і пуерторіканської сім'ї. Можливо з цим пов'язані високі цифри відвідуваності картини меншинами - 20 відсотків глядачів були іспаномовними американцями, а ще 17 відсотків афро-американцями. Це в цілому всього на 10 відсотків менше, ніж глядачів «кавказького» походження, якими (Caucasians) тут величають всіх білих американців.
     З меншими фінансовими здобутками під кінець року дісталися «Грінч» з 11,6 мільйонами і «Ральф проти інтернету» з 9,6 мільйонами.

     Вражаючі 17,4 мільйона доларів зібрав 37-й «Наркокур'єр» (The Mule), легендарного Клінта Іствуда. 88-річний актор і режисер зіграв головну роль в цьому досить традиційному за формою, але добротно скроєному і добре зіграному фільмі, в якому ровесник автора, наприкінці життя, розорений остаточно американець, починає постачати наркотики для латиноамерикаского картелю.

     Як і слід було очікувати, більш половини глядачів були старшими за 50 років, не дивлячись, а може і завдяки тому, що відповідно до характеру головного персонажа, фільм часом не відрізняється особливою політкоректністю, від якої глядач вже  трохи втомився.
Прем’єра фільму в Україні відбудеться 21 лютого 2019 року.

     На тлі фантастичного підводного світу «Аквамена» і його настільки ж фантастичних касових успіхів, не позбавлена ​​фантатстичних елементів, але більш наближена до нашої грішної Землі музична картина «Мері Поппінс повертається» (Mary Poppins Returns) виглядає більш скромно за результатами передріздвяного вікенду у Північній Америці. Фільм заробив за всі 5 днів показів - 31 мільйон. Ще 20 принесли заморські країни. Разом 51 мільйон на кінець року.

    Начебто, не так багато, враховуючи бюджет 130 мільйонів доларів, що дозволив режисеру-постановнику Робу Маршаллу («Чікаго») досягти результату, що робить фільм багато в чому схожим на класичні мюзикли досить давніх часів розквіту цього жанру. Знову ж історія прокату мюзиклів показує, що вони мають тенденцію триматися на екранах досить довго і повертати свої бюджети не одним ударом, як успішні кіно-комікси, а поступово. З огляду на кілька номінацій на престижний «Золотий Глобус», отриманих картиною, в тому числі чудовою виконавицею головної ролі, британською актрисою Емілі Блант, можливі номінації і на «Оскар», що дасть фільму ще одну касову перевагу.

     До речі виконавиця ролі Мері Поппінс у, вже класичному кіно-мюзиклі «Мері Поппінс» (1964), Джулі Ендрюс, подивившись фільм з участю Емілі Блант, не стримувалася щодо компліментів актрисі і режисеру, хоча відмовилася знятися в, так званому «камео», запропонованому їй Маршаллом . Але 90-річний Дік Ван Дайк не відмовився і його появу тепло прийняли і ті, хто пам'ятає оригінал, в якому він знімався 54 роки тому, і нове покоління глядачів.
      Велика Меріл Стріп теж не відмовилася знятися в короткому, але феєричному епізоді в ролі кузини Мері Поппінс. Стріп розмовляє і співає у фільмі з якимось невизначеним східно-європейським акцентом, що робить її клоунаду ще смішнішою.

     Трійка переможців останнього вікенду року на дві третини склалася з фільмів-коміксів. До переможця «Аквамену» додався спін-офф (відгалуження) франшизи «Трансформери» під назвою «Бамблбі» (Bumblebee). Ця залізна бджілка принесла в стільники студії «Парамаунт» 20,9 мільйона доларів з 3550 екранів в Північній Америці, а з усього світу 52 мільйони.

    Залишається завершити ці роздуми припущенням, що загальні збори за 2018 рік у Північній Америці складуть рекордні 11,8 мільярдів доларів. І це без чергових, нескінченних «Зоряних війн» наприкінці року.

 

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

 

 

Все новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов