найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

18.01.2019

ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ

Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа

 

Ось, така несподіванка!
Паралізований мільярдер, якого у фільмі «1 + 1: Голлівудська історія» (The Upside)
грає відомий за серіалом «У всі тяжкі» (Breaking Bad) Брайан Кренстон,
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа, що
зіграв «Аквамена».

 

 by Serge Rakhlin                                                                                       Лос-Анджелес  16 січня 2019 

 

       «1 + 1: Голлівудська історія» зібрала у свій перший вікенд 19,6 мільйонів доларів проти 17,3 мільйони у «Аквамена». Варто зауважити, що фільм Кренстона є досить близьким за змістом до французької стрічки «1 + 1».

 

       В американській версії, як і у французькому оригіналі, темношкірий юнак (Кевін Харт), що живе на соціальну допомогу і який має, відповідно до закону шукати роботу, визначений нянькою для паралізованого від самої шиї мільярдера, з усіма наслідками, що випливають (мочезбірного катеттера та ін.).

     Як і в французькому фільмі, расові та соціальні відмінності і суперечності переходять у справжню дружбу фізично залежного мільярдера і матеріально залежного афро-американця.

     Для завжди енергійного на великому і малому екранах Кренстона грати людину, позбавлену можливості рухатися, стало викликом, який він успішно подолав.

     А для Кевіна Харта, що потрапив в скандал, коли він мав відмовитися від ролі ведучого наступної церемонії «Оскара» в березні 2019 через нібито гомофобні твіти деякий час тому, це стало свого роду воскресінням як популярного актора-комедіанта.

      А десь там гірко посміхається відомий Харві Вайнстін (Вайнштейн), який цю картину випестував, але повинен був продати іншій компанії із-за банкрутства власної, викликаної скандалом про сексуальні домагання. Цей скандал призвів до того, що фільм рік провалявся на полиці, але тепер на радість новим власникам почав свій шлях у прокаті несподівано сильно. Адже йому пророкували збори лише від 9 до 12 мільйонів.

     Серед глядачів переважали жінки - 59 відсотків. 48 відсотків глядачів, що  купили квитки білі, а 23 відсотки афро-американці. Можливо комусь такі підрахунки здадуться «расизмом», але нічого расистського в цьому Голлівуд не вбачає. Це демографія, яка враховується при затвердженні зйомок фільму - тут знають, що чорношкірий популярний артист може залучити додаткову етнічну аудиторію.

Так, іноді в інтересах модної нині політкоректності, до акторського складу долучають етнічне різноманіття НЕ необхідне за сюжетом. В даному випадку в сюжетах як франузької, так і американської версій «1 + 1» й полягає гумористичний посил стрічок, який і допомагає руйнувати расові стереотипи і упередження.

     За результатами свого четвертого вікенду «Аквамен» посунувся на другу сходинку та подолав заповітну межу касових зборів понад мільярд доларів.

 

     На тлі відчутної в повітрі необхідності чогось світлого, сентиментального, а не тривоги, бентежить людей в Америці і у всьому світі зрозумілий успіх cкромного фільму «Шлях додому» (А Dog's Way Home), що отримав третю сходинку минулого вікенду з 11,3 мільйонами доларів касових зборів у Північній Америці.      Собачка, «героїня» фільму, напевно, символізує прагнення кожного з нас знайти загублений «шлях додому», до більш спокійного і врівноваженого життя, без постійно простягнутої руки з «розумним» телефоном-рабовласником як її частиною.

 

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

 

 

 

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов