найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

18.01.2019

ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ

Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа

 

Ось, така несподіванка!
Паралізований мільярдер, якого у фільмі «1 + 1: Голлівудська історія» (The Upside)
грає відомий за серіалом «У всі тяжкі» (Breaking Bad) Брайан Кренстон,
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа, що
зіграв «Аквамена».

 

 by Serge Rakhlin                                                                                       Лос-Анджелес  16 січня 2019 

 

       «1 + 1: Голлівудська історія» зібрала у свій перший вікенд 19,6 мільйонів доларів проти 17,3 мільйони у «Аквамена». Варто зауважити, що фільм Кренстона є досить близьким за змістом до французької стрічки «1 + 1».

 

       В американській версії, як і у французькому оригіналі, темношкірий юнак (Кевін Харт), що живе на соціальну допомогу і який має, відповідно до закону шукати роботу, визначений нянькою для паралізованого від самої шиї мільярдера, з усіма наслідками, що випливають (мочезбірного катеттера та ін.).

     Як і в французькому фільмі, расові та соціальні відмінності і суперечності переходять у справжню дружбу фізично залежного мільярдера і матеріально залежного афро-американця.

     Для завжди енергійного на великому і малому екранах Кренстона грати людину, позбавлену можливості рухатися, стало викликом, який він успішно подолав.

     А для Кевіна Харта, що потрапив в скандал, коли він мав відмовитися від ролі ведучого наступної церемонії «Оскара» в березні 2019 через нібито гомофобні твіти деякий час тому, це стало свого роду воскресінням як популярного актора-комедіанта.

      А десь там гірко посміхається відомий Харві Вайнстін (Вайнштейн), який цю картину випестував, але повинен був продати іншій компанії із-за банкрутства власної, викликаної скандалом про сексуальні домагання. Цей скандал призвів до того, що фільм рік провалявся на полиці, але тепер на радість новим власникам почав свій шлях у прокаті несподівано сильно. Адже йому пророкували збори лише від 9 до 12 мільйонів.

     Серед глядачів переважали жінки - 59 відсотків. 48 відсотків глядачів, що  купили квитки білі, а 23 відсотки афро-американці. Можливо комусь такі підрахунки здадуться «расизмом», але нічого расистського в цьому Голлівуд не вбачає. Це демографія, яка враховується при затвердженні зйомок фільму - тут знають, що чорношкірий популярний артист може залучити додаткову етнічну аудиторію.

Так, іноді в інтересах модної нині політкоректності, до акторського складу долучають етнічне різноманіття НЕ необхідне за сюжетом. В даному випадку в сюжетах як франузької, так і американської версій «1 + 1» й полягає гумористичний посил стрічок, який і допомагає руйнувати расові стереотипи і упередження.

     За результатами свого четвертого вікенду «Аквамен» посунувся на другу сходинку та подолав заповітну межу касових зборів понад мільярд доларів.

 

     На тлі відчутної в повітрі необхідності чогось світлого, сентиментального, а не тривоги, бентежить людей в Америці і у всьому світі зрозумілий успіх cкромного фільму «Шлях додому» (А Dog's Way Home), що отримав третю сходинку минулого вікенду з 11,3 мільйонами доларів касових зборів у Північній Америці.      Собачка, «героїня» фільму, напевно, символізує прагнення кожного з нас знайти загублений «шлях додому», до більш спокійного і врівноваженого життя, без постійно простягнутої руки з «розумним» телефоном-рабовласником як її частиною.

 

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

 

 

 

Все новости


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов