найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
AMBIENTE 240x350 Ukr

Новости

Все новости

30.10.2017

Будинок зі зміями та каштанами відреставрують

Компанія B&H film distribution повідомила про своє рішення виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Будинку зі зміями та каштанами»

Генеральний директор компанії B&H film distribution Богдан Батрух подякував усім присутнім за цікавість до заходу та їхнє бажання налагодження ефективного діалогу, як з боку можновладців так і з боку представників громадських об’єднань міста.

«Рішення – чи буде відреставрований «Будинок зі зміями та каштанами» – буде залежати від усіх присутніх», – наголосив під час свого виступу Богдан Батрух. «Я багато читав про цей будинок, і люди часто писали, про те який гарний будинок стоїть занедбаний і було б добре, якби хтось його полагодив. Я ходив цією вулицею і будівля викликала в мене такі ж емоції та бажання повернути її до життя, віднайти та відновити унікальну красу».

Богдан Батрух повідомив, що це його перший досвід, пов'язаний з пам’ятками архітектури та об’єктами культурної спадщини. «Ви знаєте нашу компанію і ми не раз вирішували спірні питання (прим. питання дублювання фільмів українською мовою 2006 р.), в даному випадку я не бачу ворогів, але  бачу багато  речей, які мають бути  вирішені. Сьогодні, я тут як інвестор, а інвестор має чітко розуміти, де є інтерес держави. Об’єкти, що знаходяться під охороною держави передбачають чітко окреслені умови відновлювального процесу даної будівлі щодо проведення реставраційних робіт – фасаду, внутрішньої ліпнини, конструкції будинку, елементів декору. І все це має бути чітко сформульовано і задекларовано».

Богдан Батрух продовжив: «У Києві є приклади відреставрованих пам’яток архітектури, які не викликали зауваг ні з боку держави, ані з боку громадських організацій. Це зокрема будівля готелю «Прем’єр Палац». Нас же, наразі, більше цікавить світовий і  європейський досвід реставрації, як-от венеціанські палаццо, де будівлі, що  знаходяться в приватній власності,   можуть одночасно бути під опікою міста і розвиватись культурно. Переговорні процеси з Міністерством культури та міською владою активно тривають, але в Україні до того ж дуже розвинена громадська діяльність, і думка громадських організацій для нас є важливою. Тому ми відкриті та готові до діалогу».

На питання громадськості, як саме буде використовуватися будинок після реставрації, Богдан Батрух відповів, що призначення будівлі буде відповідати тому, що передбачено  проектною документацією, швидше за все будинок буде використовуватися як адміністративна споруда.

Заступник Міністра культури України Тамара Мазур зазначила, що цей проект – один із прикладів здійснення правильної інвестиції в Україні та поділилася враженням про проведений обсягом робіт щодо підготовки проекту реставрації «Будинку зі зміями та каштанами». «Сьогоднішня прес-конференція – один з прикладів, коли говорячи про архітектуру Києва, ми говоримо не про руйнацію і втрату пам’яток, а навпаки – про інвестиції у відновлення нашої історії. На щастя, нашого мецената не злякав обсяг роботи, а надто – він зі щирим серцем намагається відновити все прекрасне, що є в цій будівлі. Проводиться дійсно ґрунтовна і якісна наукова робота. Це приклад правильних інвестицій в нашій державі, правильний підхід до розуміння нашої спадщини та історії», – сказала Тамара Мазур.

Начальник управління охорони культурної спадщини Міністерства культури Олександр Єпіфанов  привітав намір інвестора увійти в процес реставрації з прес-конференції, яка зібрала всі зацікавлені сторони. 

Головний спеціаліст Відділу інспекції Управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини КМДА  Вартан Азатьян зазначив: «На сьогодні є зацікавленість інвестора у реставрації та відновленні будівлі. Проект буде подано на розгляд до Департаменту культури, і  ми запевняємо громадськість, що всі законодавчі норми буде дотримано. Зі свого боку Управління буде сприяти проходженню  документації і наданню дозволу на реставраційні роботи, а також контролювати хід та реалізацію погодженого плану реставраційних робіт».

Проектна група під керівництвом головного архітектора проекту Вероніки Лисенкової займається розробкою науково-проектної документації на реставрацію "Будинку зі зміями та каштанами". У складі проектної групи досвідчені реставратори-архітектори, конструктори, технологи та інженери. Головний архітектор, яка має досвід реставрації пам'яток, повідомила про стан будинку та зазначила, що на даний момент у будинку проводяться попередні комплексні наукові дослідження: «Проект можна охарактеризувати, як ремонтно-реставраційний. На даному етапі ми досліджуємо та збираємо інформацію про будинок, у подальшому  продовжимо реставраційні роботи з максимальним відновленням того, що було втрачене. До проектування залучено майже 30 проектантів з досвідом роботи саме не пам'ятках архітектури».

Свою думку висловили присутні представники громадськості. «Збереження цієї пам’ятки – велика відповідальність перед майбутніми поколіннями, тож ми будемо уважно слідкувати за процесом її відновлення. Я думаю, що «B&H film distribution» увійде в історію, як компанія, яка врятувала перлину старовинного Києва», – прокоментувала одна з учасниць заходу.

Під час заходу також відбулася ознайомча екскурсія локацією у супроводі куратора проекту.

Довідка: 

ПРО «БУДИНОК ЗІ ЗМІЯМИ ТА КАШТАНАМИ»

Будинок побудований на початку XX століття у стилі модерн. Має статус пам'ятника архітектури та містобудування місцевого значення. Свою народну назву "Будинок зі зміями та каштанами" отримав  завдяки скульптурній композиції з плазунами, які прикрашають еркер на фасаді та численним фризам з каштановим листям . Будівлю було зведено в 1910-1911 роках як прибутковий будинок Чоколової. Автором проекту вважається архітектор Ігнатій Ледоховський. Початково будинок був триповерховим, четвертий поверх було надбудовано за радянських часів.

ПРО B&H film distribution

Компанія B&H film distribution – українська кінодистриб’юторська компанія заснована у 1998 році. Компанія має багаторічний досвід співпраці з голлівудськими студіями Sony, Disney, Paramount та Universal. Генеральний директор компанії B&H film distribution Богдан Батрух – кіноексперт, продюсер, меценат.

Все новости


Новости
ЕВРОПЕЙСКИЕ ФИЛЬМЫ В МИРЕ / European Films on World Screens
Больше всего европейских фильмов показывают в Америке..
August 31-September 3, 2018 - Box Office
Crazy Rich Asians никому не собираются отдавать накопленные богатства.
Box Office August 24-26, 2018/БОКС ОФИС 24-25 АВГУСТА 2018
Сумасшедшие богатые азиаты становятся богаче и богаче.
«INTERTOP» привітав українських спортсменів призерів чемпіонату Європи
У Києві відбулася фан-зустріч
з призерами чемпіонату Європи 2018
з легкої атлетики
.
Box Office August 10-12, 2018/БОКС ОФИС 10-12 АВГУСТА 2018
Meg scared Chinese to $50,3 million upping
the overseas gross of the film to impressive 97 million dollars.
.
Анонсы мероприятий
19.08.2018
"Таємний щоденник Симона Петлюри"
ФІЛЬМ ПРО ФІЛЬМ.
06.06.2018
Коронація слова - 2018
Урочиста Церемонія нагородження
відбудеться 7 червня 2018року у Колонній залі КМДА.
.
16.05.2018
КІНОРЕЙВ
перший фестиваль молодіжного німецького кіно
з 17 по 23 травня
.
25.04.2018
Проект Флорида
З 26 квітня в українському прокаті
життєвий, надзвичайно чесний та
зворушливий фільм режисера Шона Бейкера
.
24.04.2018
До побачення там, нагорі
З 10 травня в українському прокаті..

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов