найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

НЕЙМОВІРНА ЗУСТРІЧ

Вперше в житті зустрілися дві легенди світового кіно, дві італійки - Клаудія Кардинале і Джина Лолобріджида на прийомі, організованому фестивалем Filming Italy. Італійська актриса Клаудия Кардинале стала офіційним відвідувачем офісу HFPA в Лос-Анджелесі,  де отримала нагороду Life Time Achievement Award (Досягнення життя)на “FilmingItalyFestivalLosAngeles

 

Серж Рахлин                                                                                                                          LosAngeles

    Не можу поскаржитися на долю. Як кіножурналіст, що працює в Голлівуді, я можливо «розбещений» нескінченною низкою інтерв'ю з найвідомішими зірками американського кіно. Інколи, перефразовуючи героя «Білого сонця пустелі», стомлено подумаєш: «Знову Бредді Пітт!». Але іноді бувають несподівані зустрічі, котрих не чекаєш, але які гріють душу особливим світлом і теплом.
Photo captions: Claudia Cardinale in the HFPA office

      Нещодавно, волею долі, в офісі нашої Асоціації зарубіжної преси Голлівуду (HFPA) відбулася зустріч з живою легендою світового кіно Клаудією Кардинале. Так, так тієї самої, що сяяла в «Леопард» і «Рокко та його брати» великого Лукіно Вісконті і в «спагетті-вестернах» Серджіо Леоне і у незабутнього Федеріко Феліні, та ще у 180 стрічках, знятих в різних країнах світу. Акторка успішно продовжує зніматися в її поважному віці.

Клаудія - дуже жива, безпосередня і відверта людина. Чого тільки варта її розповідь про те, як під час зйомок в Нью-Йорку, до неї в готельний номер постукав сам Марлон Брандо з деякою конкретною пропозицією, а вона зачинила двері перед його носом. Однак, як вона розповідала з посмішкою, потім пошкодувала.

Протягом довгої розмови ми багато про що говорили. Ось кілька вибіркових цитат з її висловлювань, які просто хочеться привести, щоби читач ніби почув її голос, з приємною на слух хрипотою. Ми спілкувалися італійською, французькою та англійською, перекладати допомагала дочка Клаудії, теж Клаудія Скуітієрі:

 

     - Ну, я була тут і знімалася в кіно в шістдесятих. Це просто фантастика! Я люблю це місце, правда ж, минуло багато часу, як я тут не з'являлася.

      - Я народилася в Тунісі, і перший фільм, який я побачила, коли там жила, був за участі  Марлона Брандо, Бріджит Бардо та Мерилін Монро. Вона була фантастичною дівчиною, дуже красивою ...  До речі, вона поступилася мені своїм будиноком, коли я тут знімалася. (Ось як буває в цьому непередбачуванному житті - С.Р.)

     - Я не відчуваю жодної ностальгії за минулим, тому що я продовжую зніматися в кіно. В моїх найближчих планах два фільми. Я ніколи не зупиняюся.

    - Я нормальна людина і не люблю, коли люди думають про мене, що я зірка або дуже сексапільна. Я завжди відмовлялася роздягатися для сцен у фільмах, і все таке… Я не хочу цього, мені це не подобається. Мені дуже пощастило в цьому плані з фантастичними режисерами, зокрема з Вісконті, з яким ми зробили чотири фільми. І він завжди запрошував мене до себе додому. І говорив мені: "Ти не дівчинка. Ти ж хлопчик. "(Сміється) -

     - Мені не подобається, коли мене називають секс-символом, ні. Я актриса, і для мене важливо те, що я живу багатьма, багатьма життями. Але щоб робити таку роботу, потрібно бути дуже сильним всередині. Бути попереду всіх, а коли завершиш роботу, то і поперед себе.
Photo HFPA Claudia Cardinale and Gina Lollobrigida

       Важко в це повірити, але під час перебування Клаудії Кардинале в Лос Анджелесі відбулася невеличка сенсація. На прийомі, організованому фестивалем Filming Italy, вперше, я повторюю, вперше (!) Зустрілися і поспілкувалися дві легенди світового кіно, дві італійки - Клаудія Кардинале і Джина Лолобріджида, яка є почесним головою фестивалю.
Photo by Serge Rakhlin

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

 

 


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов