найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
KLEO

Анонсы мероприятий

Все анонсы
07.02.2019

КРУТИ 1918


Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/

      Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі  боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.
      Зйомки фільму стартували 8 вересня 2017 року в Межигір'ї, колишній резиденції екс-президента України Віктора Януковича, де відтворені французькі локації стрічки. Протягом осені-зими 2017 були проведені складно постановочні зйомки — з використанням спец- та піротехнічних ефектів, за участю великої кількості акторів масових сцен, тварин та каскадерів.

     Історичний екшн “Крути 1918” знімався з вересня 2017 по січень 2018. Символічно, що перший знімальний день фільму про незалежність нашої країни відбувся саме в “хонці” президента-втікача Януковича в Межигір'ї. У колишній резиденціі колишнього президента знімали Францію і ставку генерала Фоша.

     Основні зйомки велись на вулицях Києва, в Косому капонірі – Київській фортеці. Станцію Крути знімали на Черкащині, в селі Сигнаївка – на самій станції Крути на Чернігівщині наразі зведено меморіал героям-крутянам. А в Сигнаївці залізнична станція, її давня вокзальна будівля (що побудована наприкінці ХІХ століття) майже на 100% відповідають і архітектурі, і епосі часів оборони станції Крути. Місцеві мешканці взяли участь у зйомках фільму в ролі акторів масових сцен. У зйомках в цілому було задіяно близько 1000 акторів.

      Бій знімали під Києвом, біля села Підгірці. У зйомках бою взяло участь 150 військовослужбовців Президентської бригади Нацгвардії України, які грали і червоних, і бійців УНР. Усі вони вперше були на знімальному майданчику у ролі акторів. Саме завдяки нацгвардійцям українські військові початку ХХ сторіччя у фільмі майже нічим не відрізняються від сучасних вояків – такий самий вишкіл, навички, вміння поводитися зі зброєю.

     Під час зйомок було використано в цілому близько 2 тисяч одиниць зброї початку XX століття, яка не тільки ефектно виглядала, а й по-справжньому стріляла (холостими, звичайно). Близько 2 тисяч холостих патронів – саме стільки було витрачено під час зйомок. 
     У зйомках були задіяні хлопці, які про захист України знають не з чуток. Завдяки їм ми сьогодні можемо спокійно спати в наших мирних містах та знімати фільми. Вони пройшли Майдан та війну на Донбасі. Сотник 19 сотні Самооборони Майдану, боєць 2-ї афганської роти 24 ОШБ "Айдар" Володимир Правосудов "Штурм" зі своєю командою допомагали зі зброєю та знялись в епізодах. А сотник 1 сотні Самооборони Майдану, нагороджений орденом «Народний Герой України», кавалер ордена «За Мужність», ордена Слави, нагрудного знаку «За заслуги перед Збройними Силами України» Олександр Абаєв (позивний “Хан”) зіграв контррозвідника УНР Набоку.

    Відбувалися зйомки і на станції Крути, де зараз зведено монумент героям-крутянам. Там знімались сучасні кадри за участю пластунів з Національної скаутської організації Пласт. З цими дітьми легко працювалось – на відміну від акторів-дітей, скаути все робили згуртовано, швидко й чітко.

      Батальні сцени запеклих боїв між крутянами та більшовиками та фінальні сцени знімали під час лютих морозів. Позначка термометру сягала температури 17-20 градусів морозу. Тоді актори 100% синхронізувались зі своїми героями, які 100 років тому були вдягнені не так, як зараз екіпіровані сучасні українські військові.

      Також у зйомках взяли участь реконструктори з Києва та Вінниці. Завдяки реконструкторам сцени за їхньою участю виглядають точніше, оскільки вони володіють історичним матеріалом, знаються на речах та побуті минулих часів. Реконструктори грали юнкерів, воїнів-офіцерів, козаків загонів Вільного козацтва, які разом зі студентами брали участь у бою біля станції Крути. Всю свою амуніцію та зброю реконструктори принесли на зйомку самі.

      “Крути 1918” – в першу чергу це художній фільм, а не реконструкція тих подій. І більшість героїв – збірні образи. Але є і історичні персонажі – Симон Петлюра (Дмитро Ступка), Михайло Грушевський (Сергій Дзялик), Аверкій Гончаренко (Олексій Тритенко), Михайло Муравйов (Віталій Салій).

 

   КРУТИ 1918

Дата виходу у прокат: 7 лютого 2019

Жанр: історичний екшн

Режисер: Олексій Шапарєв

Продюсер: Андрій Корнієнко

Виконавчий продюсер: Артем Колюбаєв

Автор сценарію: Костянтин Коновалов

Оператор: Сергій Півненко

Художник-постановник: Влад Одуденко

Виконавиця саундтреку до стрічки: Христини Соловій

Художник по костюмам Яна Нікітенко  (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю)

 

У ролях:    

• Євген Ламах- Андрій Савицький

• Олександр Піскунов - Валерик

• Максим Донець - Володя

• Надія Коверська - Софія

• Дмитро Олійник - студент поляк

• Микола Перестюк - гімназист Микола Ганкевич

• Максим Белоногов - студент в окулярах

• Микита Чаєвський - гімназист

• Олексій Тритенко - Аверкій Гончаренко

• Андрій Федінчик - Олекса Савицький

• Володимир Філатов - генерал Савицький

• Роман Ясіновський - інструктор

• Віталій Салій - Муравйов

• Богдан Юсипчук - Отаманський

• Дмитро Ступка - Симон Петлюра

• Наталя Васько - мати Софії

• Остап Ступка - червоний комісар

• Євген Нищук - батько Піпського

• Томек Собчак - Берг

• Олександр Абаєв - Набока

• Поліна Василина - Олеся

• Аліна Коваленко - Оксана

• Сергій Дзялик - Грушевський

• Юрій Коваленко - Генерал Фош

• Влад Никитюк - Поль

• Олексій Смолка - Бєлєнький, кондитер

• Марічка Шапарєва - сестра Піпського

     Проект фільму став одним з переможців Дев'ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно у сесії ігрових тематичних фільмів (до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки, до 100-ї річниці Бою студентів під Крутами) та отримав 26 млн. грн. державної фінансової підтримки при загальному бюджеті 52 млн. грн.

 

 

Все анонсы


Новости
Fashion Film Festival – 2019
28 ЛЮТОГО 2020 року 18.00 в Кінотеатрі MULTIPLEX Презентація конкурсної програми та Нагородження переможців Fashion Film Festival – 2019
.
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов