найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
06.11.2017

«Енеїда» Котляревського: нові ілюстрації, новий погляд, нове дихання. Відкрита дискусія


Дата та час: 6 листопада, 15:30
Місце: Національний музей українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9, корп. 29, карта нижче)

Сатирична поема Івана Котляревського отримала свого часу вірусне розповсюдження, ставши поворотним моментом в історії українського слова. Іронічна та проста мова звичайних людей в один момент стала чимось більшим, ніж засіб спілкування певних верств населення, чимось сакральнішим за примітивне відчуття долученості до касти обраних, чимось вагомішим, ніж знаковий літературний твір. З тих пір пригоди Енея пережили десяток візуалізацій.

9 листопада 2010 року побачила світ оновлена «Енеїда» видавництва «Корбуш». Художник Оксана Тернавська поринула з головою в події повісті, проаналізувала текст і блискуче впоралась з завданням, відтворивши їх краще за попередників. Кожна ілюстрація просякнута бунтарським духом троянців-козаків.  Поєднання двох народів в малюнках майстерне, і виважене. Оригінальний текст переповнений символізмом, ілюстрації частково піднімають завісу, але не дають простих відповідей на складні запитання. Твір та зображення вимагають уважності до деталей. Саме про них і говоритимуть учасники дискусії:

Вступне слово – Гриценко Павло Юхимович, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови Національної академії наук України.

  • Ілюстрування «Енеїди» у часі та просторі – Вероніка Зайцева, викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка.
  • Ілюстрації до поеми як зріз історичної епохи – Кривда Наталія Юріївна, доктор філософських наук, професор кафедри української філософії та культури  Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
  • Ілюстрації Оксани Тернавської як ключ до коду «Енеїди» – Оксана Тернавська, Олена Корбуш;
  • Книжкове мистецтво як фактор відродження інтересу до паперової книги – Афонін Олександр Васильович, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Заслужений працівник культури України.

Видавництво «Корбуш» запрошує прихильників української літератури долучитися до обговорення нових креативних рішень для класичних творів.

Просимо реєструватися за посиланням. Усіх зареєстрованих чекає красивий альбом ілюстрацій.

Довідка. Видавництво «Корбуш» було засноване у 2006 році Оленою та Юрієм Корбуш як видавництво колекційної та подарункової книги. На думку видавців, книга – не лише джерело інформації, вона може бути і витвором  мистецтва. В основу своєї видавничої діяльності вони поклали   тезу французького поета та філософа  Поля Валері про те, що книга є досконалою лише тоді, коли перехід від читання до споглядання і навпаки приносить однакову насолоду. Книги, створені у видавництві, неодноразово представляли нашу державу на найвищих рівнях, вони є в бібліотеках найвищих очільників України, США, Білорусі, Росії, Казахстану, у визначних політиків та колекціонерів. Здебільшого, це ручна робота, в шкіряні оправи, наклади по 10 – 50 примірників. Масовими накладами  були видані «Енеїда» Котляревського, «Государь» Макіавеллі, «Тисяча та одна ніч» – підготовка кожної з них тривала по декілька років. Із творчим доробком видавництва можна буде ознайомитися під час зустрічі.

Все анонсы


Новости
Лабораторія індустрії моди в КНУТД
Компанія «СОФТОРГ» спільно з виробником обладнання JUKI розпочала новий етап у розвитку легкої промисловості в Україні!
.
II Форум креативных индустрий состоялся! Да здравствует III Форум!
18 и 19 января на НСК Олимпийский состоялся Второй Форум Креативных Индустрий – апогей Дней креативности в Украине в 2017 году.
Офіцер зі Стрийського парку. Заключна пригода київського адвоката у Львові
У видавництві «Фоліо» вийшла остання книга Андрія Кокотюхи із серії «Ретророман».
FFF - 2017
Нагородження переможців «Fashion Film Festival» - ТРЕТЬОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ.
Будинок зі зміями та каштанами відреставрують
Компанія B&H film distribution повідомила про своє рішення виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Будинку зі зміями та каштанами».
Анонсы мероприятий
11.02.2018
ХАРИЗМА ІРАНУ. Перське мистецтво 12 –19 століть з музейних колекцій України
1.12.2017 – 11.02.2018

Відкриття: четвер, 30 листопада, 16:00
.
09.01.2018
Heimtextil - 2018
Міжнародний торговий ярмарок домашнього і комерційного
Текстилю. з 9 по 12 січня Франкфурт-на-Майні.
.
23.12.2017
Листи незнайомому другу з Нью-Йорка
Театральна Лабораторія Мистецького Арсеналу представляє свій перший театральний проект.
16.12.2017
haute couture Вікторії Гресь
з 16 по 23 грудня в концептуальному шоу-румі
Serip Organic Lighting
виставка «Timeless Gres».
08.12.2017
VR Saloon Night
8 грудня (п'ятниця) з 19:00 до 2:00
VR Hub, вул. Набережне шосе, 4
.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов